Dla dzieci

To specjalnie opracowany program zajęć tanecznych dla dzieci w wieku od 4 do 13 lat, najczęściej z podziałem na grupę dzieci młodszych i starszych (przy dużej ilości zapisanych dzieci istnieje możliwość nauki w 3 grupach wiekowych: 4-5 lat, 6-8 lat, powyżej 9).

Program zajęć obejmuje różne techniki i style taneczne. Obecnie można u nas zapisać dzieci na zajęcia tańca towarzyskiego (obejmujące naukę tańców dyskotekowych i towarzyskich: mixer rock, polka, cha-cha, jive, samba lub disco samba, walc angielski, walc wiedeński, quickstep), tańca nowoczesnego (street dance/hip-hop), baletu a także ogromnie obecnie popularnych na świecie zajęć obejmujących elementy wielu tańców nowoczesnych pod nazwą zumba kids.
Po naszych zajęciach przekonacie się, że taniec wcale nie jest taki straszny, a dzięki umiejętnościom tanecznym lepiej będziecie bawić się na dyskotekach i poznacie wielu fajnych przyjaciół. Ci, którzy są wytrwali, wyjeżdżają z nami na obozy, a także uczestniczą w turniejach i pokazach tańca.
Zajęcia dla dzieci to doskonały sposób aby rozpocząć przygodę z tańcem. Nauka tańca bardzo pozytywnie wpływa na lepszy rozwój fizyczny dziecka, jego sylwetkę i ukształtowanie stóp, na kulturę osobistą i jego charakter.
Zajęcia trwają od września do czerwca i odbywają się raz w tygodniu z każdej techniki tanecznej (raz tańce towarzyskie, raz hip-hop, balet i zumba kids). Dzieci mogą zatem korzystać tylko z zajęć jednego stylu lub też uczęszczać na różne zajęcia. Uczniowie, którzy poznają wymaganą ilość figur, otrzymują medale (brązowy, srebrny i złoty). Pod koniec sezonu tanecznego dzieci prezentują się rodzicom na pokazie tańca i otrzymują swój pierwszy taneczny dyplom.
W kolejnym roku dzieci kontynuujące naukę przechodzą do grup zaawansowanych a następnym etapem tanecznego rozwoju może być taniec w grupie sportowej.