Kurs dla dorosłych i kurs Disco Foxa

Polecamy, taniec naprawdę może być przyjemnością a nauczyć się dobrze tańczyć można w każdym wieku i nigdy nie jest na to zbyt późno:-)

Na tych kursach poznają Państwo pełny zakres tańców przydatnych na każdej tanecznej imprezie, rozpoczynając naukę od najprostszych kroków. Poznają Państwo taniec, który dorośli określają mianem „imprezowo-weselnym” (disco fox), ale program tradycyjnego kursu obejmuje także wiele tańców towarzyskich. Na początek nauczymy Państwa najprostszych kroków w ok. 8-10 tańcach (w walcu angielskim i wiedeńskim, w tangu, salsie, cha-chy, rumbie, jive) tak, aby mogli Państwo chociaż trochę poszerzyć zakres swoich tanecznych umiejętności. Bardziej wytrwałym zaproponujemy kolejne tańce i figury. Po trzech miesiącach nauki poznacie Państwo ok. 30 figur a po sześciu ok. 50 figur tanecznych.

Nowością w naszej ofercie są kursy tylko jednego tańca. Jednym z nich jest najbardziej użytkowy taniec, niezbędny na każdej imprezie (weselu, balu, zabawie, studniówce, itp.) – Disco Fox. Polecamy go szczególnie tym, którzy chcą bardzo szybko nauczyć się chociaż podstaw tańca, żeby nie wstydzić się na imprezach.

Drugim jest kurs bardzo popularnej i bardzo lubianej przez dorosłych Salsy, którą można bardzo dobrze bawić się zarówno w parze, jak i w grupie wielu par, tańcząc salsę w wersji „Rueda de Cassino”.

Na naszych kursach tańczymy w parach, można jednak zapisać się także bez partnera/partnerki. O czasie trwania nauki decydujecie Państwo sami, wnosząc opłaty za kolejny miesiąc zajęć.

Zajęcia w ramach kursu dla dorosłych, na których prezentowane są nowe kroki i figury, odbywają się raz w tygodniu,  a każdy uczestnik kursu ma możliwość uczestniczenia także w zajęciach „practice”, na których można poćwiczyć poznane kroki.

Tempo nauki dostosowane jest do możliwości grupy, a naukę rozpoczynamy od bardzo łatwych, podstawowych kroków, możliwych do nauczenia się przez wszystkich naszych kursantów. Osoby, które zapragną kontynuować naukę w kolejnych latach mają takie możliwości w grupach zaawansowanych oraz w grupie turniejowej.

Dużą popularnością wśród naszych dorosłych uczniów, cieszą się także spotkania taneczne, organizowane dla naszych kursantów i zaawansowanych tancerzy, na których bawimy się muzyką taneczną i rozrywkową, mogąc wykorzystać wszystkie poznane kroki i figury taneczne.